Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2006, 13:01   #53
Nadel
 
Reputacja: 1 Nadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumny
Nathiel

Cofnąłem powoli rękę i powiedziałem do Fosht'ki:
-Widzisz? Krzywdy Ci nie zrobiłem. We mnie też płynie krew.

Dostrzegając reakcję rozmówczyni na zimny wiatr, przekręciłem się tak aby osłonić ją od zimnych powiewów.
Słysząc zapytanie o widzenie w ciemności uśmiechnąłem się lekko, choć wiedziałem, że i tak nikt nie może tego zauważyć.
-Cóż my drowy jak i inne stworzenia Podmroku posiadamy infrawizję, czyli widzimy w spektrum podczerwieni. Każdą nawet najmniejszą rzecz wydzielającą ciepło jestem wstanie rozróżnić. Doskonale rozróżniam żywą istotę od reszty, każdy jej kontur, ruch, nawet niewielki gest. A w szczególności bicie serca, które jest najwyraźniejsze. I powiem Ci, że Twoja przecudowna blizna jest w ciemności jak jasna gwiazda. Momentami gdy przyśpiesza bicie Twojego serce to i ona się rozjaśnia nawet kilkakrotnie. Nie przepraszaj za swoją ciekawość. Podobno to rzecz ludzka. Poza tym pierwszy raz mogę poopowiadać osobie takiej jak Ty, która nie chce mi krzywdy zrobić.
Roześmiałem się cicho. Lecz śmiech urwałem, ponieważ najwidoczniej Anzelm się poruszył. Usiadł pod drzewem, pewnie zasnąć nie może...
 
Nadel jest offline