Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2011, 08:53   #21
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Post pod postem ale za to edytowałem pierwszy do sesji cobyście nie przegapili chociaż tamtego. Zacząłem nie czekając na Toma Atosa, bo przez weekend nie będę miał za bardzo czasu na tę sesję. Za niego dodałem facjatę Krisa.

Jako, że to będzie Wasz pierwszy post, to możecie po prostu opisać jak na szlaku zachowują się postacie w imię lepszego poznania bohaterów. Ja na próbę pozwoliłem sobie przedstawić jak sam zobaczyłem Waszych bohaterów, ale śmiało możecie mnie korygować jeśli gdzieś nadużyłem. Opisałem tylko fragment tego dnia, ale Wy możecie wyjątkowo choćby i retrospekcjami z kapelusza. Potem staramy się grać do przodu. Zakończcie deklaracjami co robicie. Opcje są w zasadzie dwie. Albo schodzicie ze szlaku albo nie

Dialogi na ogólnym jakby co. Wiecie gdzie pytać jak trzeba.

Czas do piÄ…tku.

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline