Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2011, 11:04   #73
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
-No nie za bardzo, wiesz, życie w biegu, nieraz muszę przesiedzieć całą noc w jakimś klubie, bo dostałem cynk, że coś tam się wydarzy. Więc ogólnie podział i noc ogólnie mam zawalony, Co od mieszkania to mam taką klitkę na mieście, podwójne drzwi, ostatnio zamontowałem jeszcze zamek szyfrowy, dla bezpieczeństwa. W jedynym oknie ma kratę z drobnooczkową siatką, żeby przypadkiem któryś z sąsiadów zza ścian po pijaku nie wrzucił mi jakiegoś prezentu dla zabawy. Większy problem miałem z motorem, ostatecznie trzymałem go w garażu kolegi. Powiedziałem trzymałem bo nie wiem czy go odzyskam, został w Marinie. -zrobił dłuższą przerwę - skończmy temat. A ty czym się zajmujesz? - spojrzał na kierowcę.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline