Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2006, 19:58   #33
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
A więc tak. Jeśli będzie jakieś lokum na weekend, to ja mogę się pojawić w Krakowie już w piątek wieczorem i zostać do niedzieli. Jeśli lokum nie będzie, to będę w sobotę tak gdzieś koło południa - jeszcze nie wiem dokładnie jak pociąg będzie.

Przydałaby się jakaś sesja, bo w końcu jesteśmy forum RPGowym, a to będzie zlocik forum Od razu mówię, że mogę wystąpić jedynie jako gracz.
Moja propozycja jest taka - niech każdy, kto na 100% będzie na zlocie, pomyśli nad tym, czy chce i co chce poprowadzić. Tak, żeby do przyszłego tygodnia było już wiadome co i jak. Chodzi konkretnie o to, żeby ogłosić spis sesji wcześniej i ewentualnie w przypadku wielkich tłumów na zlocie zrobić dwie grupki sesjowe. I żeby przygotować wcześniej postacie, bo jeśli jeszcze zabierzemy się za robienie postaci na miejscu, to zajmie nam to trochę cennego czasu.
Kolejna sprawa - jeśli zlocik będzie dwudniowy, to starczy czasu i na sesje i na pub i na co kto ma ochotę. Ale jeśli będziemy mieć do dyspozycji tylko jeden dzień, to trzeba wszystko naprawdę rozplanować, coby się nie okazało, że ktoś jest rozczarowany Tutaj wielka rola naszych panów (i pani ) Krakusów - Wy znacie miasto, wiecie gdzie i co można zorganizować, więc pomyślcie nad tym. Cichy pub z fajną atmosferką jest jak najbardziej preferowany, chyba że ktoś ma jakieś ciekawsze miejsce dla ewentualnych sesji i innych czynności. A mnie najbardziej zależy, żeby się dowiedzieć co z noclegiem. Arango?

To na razie tyle, co mi przychodzi do głowy. Do przyszłego tygodnia chyba mnie na forum nie będzie (praca i uczelnia :/ ), więc mam nadzieję, że zdążymy się dogadać nim będzie za późno.

P.S.: Lambert, my przecież mieszkamy niedaleko siebie, więc sobie kiedyś zrobimy zlocik prywatny :P Mamy nawet wspólnego kolegę z bractwa, który też gra w RPG i do tego mieszka dwa bloki ode mnie więc wystarczy się zebrać i giercować
 
Milly jest offline