Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2011, 15:30   #102
Lechun
 
Lechun's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skał
Już chciał się wykłócać z tymi za barykadą, ale coś dość skutecznie przykuło jego uwagę. Trzech nieświeżych, jak to ich w telewizji nazywał. Trzy trupy kierowały się w stronę czwórki... Nie, teraz już trójki.
- Zaczekaj! - krzyknął do głuchoniemej, ale to na nic. W końcu była głuchoniema. Zacisnął więc mocniej palce na gazrurce. - Cholera! - dodał ciszej.
- Słuchajcie, mam plan. Jesteśmy od nich szybsi i prawdopodobniej inteligentniejsi. Bill, oglądałeś kiedyś film o zombie? Biegnij do pierwszego z nich i popchnij go najmocniej jak możesz. Jak go przewrócisz, będzie jeszcze mniejszym zagrożeniem. Ja do niego podbiegnę i rozwalę mu łeb gazrurką. Akcję powtórzymy i na miłość boską, żadnych strzałów. - powiedział do Rachel. - Gdyby mi się jednak nie udało, z całych sił biegnijcie do miejsca zbiórki. Są wolne i nie ma szans, by złapali biegnącego.
 
__________________
Maturzysto! Podczas gdy Ty czytasz podpis jakiegoś grafomana, matura zbliża się wielkimi krokami. Gratuluję priorytetów. :D

Ostatnio edytowane przez Lechun : 06-11-2011 o 15:31. Powód: literówka.
Lechun jest offline