Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2006, 00:53   #23
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Krzysztof Damiańczuk

Krzysztof zajął miejsce przy stoliku. Na zamówienie nie trzeba było długo czekać, w końcu to tylko kwestia zagotowania wody. Nim jednak takowa zawrzała, Anna skierowała swe kroki ku drzwiom, na których widniał symbol kółka. Panowie zostali sami.
Przyglądałem się chwilkę wystrojowi. Nie wyróżniał się specjalnie z pośród tysięcy innych tego typu lokali. Zapach zapiekanek kusząco rozpływał się w pomieszczeniu i zaczynałem żałować, że nie zamówiłem jednej z nich. Prowizoryczne śniadanie nie mogło w końcu starczyć na długo. Może jeszcze zdążę? Z zamyślenia wyrwała mnie kawa, która wylądowała tuż przede mną. Wziąłem głęboki wdech. Tak to było to. Jak zwykle posłodziłem trzy łyżeczki. Znajomi zawsze śmieli się ze mnie, że pijam takie 'ulepki', ale nawet to mnie nie było w stanie odzwyczaić od takowej dawki cukru.
-"Hymm... kocham zapach Cappucino i tą delikatną piankę na wierzchu."- powiedziałem z zadowoleniem i upiłem mały łyk gorącego specjału.
-"No to czekają nas dwa tygodnie ciszy i spokoju. Dobrze będzie oderwać się od zgiełku miasta. A tak w ogóle, to czym się zajmujesz na co dzień?"- zapytałem Błażeja, by nie siedzieć w ciszy nim wróci Anna, lub Jacek nie zdecyduje się też wpaść na kawę, herbatę, czy cokolwiek innego.
 
__________________
"Nadchodzi zima"- Eddar Stark
"Czarne skrzydła, mroczne wieści"-...
Frosty jest offline