Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2006, 01:32   #57
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

Patrzyłem na wpół przytomnie jak Łowczyni zaczyna zmieniać mi opatrunek. Kolejna nie przespana noc. Jeszcze kilka a nie będzie ze mnie żadnego pożytku i jeszcze do tego ta ran. Jaki ja byłem głupi! Jakiś cień poruszył się w naszą stronę, zatrzymał i odezwał.
-"To... nic wielkiego; taka mała pamiątka z miasta."- odpowiedziałem Nathielowi- "Nie ma powodów do niepokoju. Jeśli chcecie możemy was wkrótce zmienić na warcie. Nie ma sensu żebyśmy się kładli na taką chwile. Nim zaśniemy będzie trzeba wstawać."
[user=345,1078,1264]
-"Na wszystko jest sposób, pytaniem pozostaje, jaki to sposób i czy jest w naszym zasięgu.. Modliłbym się by tak było, ale w tych okolicznościach modlitwa nie jest raczej wskazana. Hyba że..."- wpadła mi pewna myśl, ale czy to ma sens, czy to nie jest szalone, bądź daremne?
-"...hyba że by spróbować u innego bóstwa..."
Starałem się jak mogłem zachować pozory spokoju, szczególnie, kiedy podszedł drow. Rozwijanie bandaża bolało jak siedem piekieł, mimo że Maureen starała się robić to jak najdelikatniej. Powiał wiatr. Dreszcz wstrząsnął mną i zrobiło się bardzo zimno. Nie wiem czy to z powodu utraty krwi, czy noc przyniosła z sobą chłód niewyczuwalny za dnia. Choć ciężko było to ocenić w panujących ciemnościach, czułem na sobie spojrzenie Maureen, lecz nie wiedziałem, co jeszcze mógłbym powiedzieć by Ją uspokoić.
[/user]
 
__________________
"Nadchodzi zima"- Eddar Stark
"Czarne skrzydła, mroczne wieści"-...
Frosty jest offline