Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-10-2006, 20:23   #39
Hammen
 
Reputacja: 1 Hammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputację
Biorąc pod uwagę książki jakie czytam, a są one w większości osadzone w Faerunie…tak Faerun jest moim ulubionym światem! Pomimo tego, że kilka osób (w tym Kutak) twierdzą iż jest zbyt magiczny i tolerancyjny, ja wciąż jestem zdania, że wszystko zależy od tego jaką ostatecznie formę nada mu MP.
W krainie Khelbena,Elminstera,Drizzta i innych bardzo spodobała mi się mnogość miejsc i historii, o które można „zahaczyć” kampanie, czy też przygodę . Barwna historia Zapomnianych krain również przykuwa uwagę. Poza tym masa bóstw, wszelakich organizacji, herosów…krótko mówiąc różnorodność sprawia, że ten świat tak mnie fascynuje.
Z drugiej strony…Novaraxis…świat Kuci też ma w sobie „to coś”… :P
Jednak ciężko jest mówić o ulubionym świecie gdy (niestety) poznaje się tylko jeden, czy dwa.
 
Hammen jest offline