Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2006, 14:40   #26
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Krzysztof Damiańczuk

Tak, to by tłumaczyło wszystko. Imprezy integracyjne, budowanie grupy. Zdaje się, że ciężko jest się wyzbyć nawyków z codziennego życia. Mam tylko nadzieję, że Błażej nie ma zamiaru nam zafundować darmowego kursu przyśpieszonego w ciągu tych dwóch tygodni. Napiłem się kawy by zakryć lekki uśmieszek wywołany wizją takowej próby ze strony Błażeja.
-"Na co dzień staram się uczyć..."- zacząłem mówić, gdy Anna dosiadła się i zajęła uzdatnianiem swej herbaty do picia -"Jestem studentem za dnia, a wieczorami pracuję na utrzymanie mieszkania. Niby mała kawalerka, ale warszawa nie jest niestety tanim miastem."
 
__________________
"Nadchodzi zima"- Eddar Stark
"Czarne skrzydła, mroczne wieści"-...
Frosty jest offline