Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2011, 15:58   #55
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu


- Bandits! Bandits! 6 o'clock low, Checkerboard Squadron, roll in and engage with AMRAAMs! – wydzierał się Ton.

A smok zbliżał się nieubłaganie wężowymi ruchami pełznąc po niebie. Jego sylwetka rosła w oczach, paszcza lśniła zębami, a gadzie ślepia ziały gniewem.

- Znaczy się chciałem powiedzieć, że musimy się bronić. A plan jest taki… Stokrotko, zostajesz za sterami F-666 Gniewnego Gargulca i zręcznymi unikami odciągasz uwagę wroga. Ja tymczasem zeskakuję na ciało gada i będę dźgać go nożem dokładnie w siedemnastą łuskę za lewym uchem ( jak wiadomo jest to najwrażliwszy punkt na ciele smoka).



- Na wszelki wypadek biorę ze sobą to – tu Ton wyciągnął z bagażu olbrzymią płachtę różowego płótna w serduszka (co do którego nie wiadomo, czy był kompletem pościeli dla nowożeńców, czy seksowną bielizną Stokrotki). – Spadochron.



- Ten przeciwnik za szybko nie padnie… Ale inne cwaniaki też będą musiały przelecieć przez jego tereny łowieckie, więc… do czasu ich przybycia trochę go zmiękczymy.

- Gotowi? To do dzieła. Tally-ho!

[media]http://www.youtube.com/watch?v=65RGPD9F-ZI[/media]

(głos z offu) – I zadzwońcie do Hollywoodu w sprawie ekranizacji tej sceny. Mnie może grać Tom Cruise.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline