Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2011, 20:15   #60
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Tomisław po zdewastowaniu wieży zobaczył jak wściekły tłum zbliża się do niego z pochodniami i widłami.



A tym czasem na poleceniu, które otrzymał okazało się, że trzeba zaśpiewać do gargulców to jakiś gargulec gdzieś go cośtam cośtam. Tomisław podrapał się po łysej głowie i przez moment musiał mieć wyjątkowo bezmyślny wyraz twarzy, bo ktoś z niemytych wieśniaków nawet mu powiedział, że ma wyjątkowo bezmyślny wyraz twarzy. Wtem Tomisław zakrzyknął: to pomóż zaśpiewać dla gargulców! A na pytanie co zaśpiewać Tomisław pogapił się chwilę na instrukcję: No nie wiem, zna tu ktoś jakąś piosenkę o gargulcach?

Wtem kilku owłosionych typów podniosło dłonie, a wraz z nim jeden z normalną fryzurą, która spodobała się na tyle Tomisławowi, że pewnie by sobie ją zrobił, gdyby już nie miał takiej na łysej głowie.



A tak mości panie! My mamy odpowiednią muzykę! - chóralnie zakrzyknęli i wyjęli swoje sprzęty grajace... mandoliny i te sprawy, na których Tomisław zupełnie się nie znał. Gdzież te gargulce były? A tak, tutaj w pobliżu na dachach huncwoty jedne. Niechaj słuchają tego i niech szybko pojadą... Tomisław w tym czasie co jakiś czas w tle śpiewał, żeby nie było, że nie śpiewa.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=TnjBcXa0trc[/media]

A jak to wrażenia nie zrobiło to Tomisław i dodatkowo może trochę swojej twórczości zaprezentować, a jak źle to bułę sprzeda jednemu gargulcowi, a kopa zasadzi drugiemu i w końcu trzeci po dobroci go zabierze!

Gargulcu, gargulcu leć i leć
A nie głupoty mi tu pleć
Nie siedź jak łajza jakaś
Jak rzeźba co mi dałaś
Gargulcu szybciej i szybciej
Niczym błyskawiczny Maciej
Miało być osiem a jest sześć
Taką mi PeWu dało wieść!


Tomisław podrapał się po głowie. Miało się kończyć ponoć na gargulec, a ten świnki to w ogóle nie reagują. Już im chciał kopa zasadzić, gdy jeszcze raz postanowił spróbować.

Gargulcu, gargulcu leć i leć
A nie głupoty mi tu pleć
Nie siedź jak łajza jakaś
Jak rzeźba co mi dałaś
Gargulcu szybciej i szybciej
Niczym błyskawiczny Maciej
Miało być osiem a jest ulec
Taką mi PeWu dał gargulec!
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 14-11-2011 o 20:55. Powód: dwa dodatkowe wersy i jeszcze raz
Anonim jest offline