Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2011, 15:01   #230
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Mam nadzieję, że smakowało.

Teraz tak. Musimy się dogadać.

Jeśli opisane przeze mnie w tym poście rzeczy nie spowodowały jakiejś zmiany decyzji w waszych postaciach - to prawdopodobnie zostanie tylko kwestia, czy nadal chcecie razem podróżować do Xhystos czy zmieniacie plany.

zakładając że nie dojdzie do jakiegoś zwrotu akcji między wami (interakcji innej niż tylko dogadanie się co do dalszej drogi)...

Opcja 1. Dajecie krótkie posty w których opisujecie wrażenia z wyjścia oraz deklarację co do dalszej drogi...
Ja wtedy odpowiem dość krótkim moim postem i dalej dopiero będzie kolejka gdzie będziecie mogli się wypowiedzieć nieco szerzej z postami.

Opcja 2. Dalszą akcję ciągniecie między sobą na DOKU - i po wklejeniu jej odpowiadam swoim postem.

Opcja 3. Podajecie mi tylko waszą decyzję, a ja ubieram to w krótką formę fabularną i doklejam to do mojego posta. A potem już normalna kolejka dla was. A raczej nienormalna - ale to się okaże dopiero jak to ruszymy (wszystko wyjaśnię).

Jeśli chcecie robić coś poza dogadywaniem drogi - uznajcie te propozycję za niebyłą i działamy normalnie.

Czekam na wasze głosy i dopiero potem ustalimy terminy.
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "
arm1tage jest offline