Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2011, 21:57   #15
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
- Nie dziwię się. Tunele na Kordeth to jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc w którym byłem, a możesz mi uwierzyć, że zwiedziłem takich sporo. - Mathias na chwilę zamilkł, najwidoczniej pogrążył się we wspomnieniach. - Jest ciasno, ciemno i wszędzie mogą się czaić ukarzy. Ledwo wyszedłem z tego cało. Część mojego oddziału pozostała tam na zawsze. - Naprawdę ledwie uszedł z tego z życiem. Nie zamierzał tam kiedykolwiek wracać. Cena którą można było zapłacić była zbyt wysoka. Oczywiście, wśród najemników była spora śmiertelność i każdy miał świadomość, że w końcu jego umiejętności zawiodą, ale na tej piekielnej planecie szanse na to zwiększały się kilkukrotnie.
- Nie dziwię się, że się znów zbuntowali. Jeśli jest coś co podziwiam w ukarach, to niewątpliwie jest to wola walki. Większość prędzej zginie niż się podda. - Spojrzał w kierunku kabiny pilota. Też by sobie czegoś z chęcią łyknął, najlepiej czegoś mocniejszego. Ale zasadę miał taką, że starał się nie pić podczas pracy. Nie wspominając nawet o tym, że nie miałby skąd wziąć alkoholu...

- Znam kilka żołnierskich piosenek, ale sądzę że byłyby zbyt wulgarne dla niektórych uszu. Ktoś jeszcze mógłby się zgorszyć - rzucił i roześmiał się z własnego żartu, chcąc odgonić nieprzyjemne wspomnienia. Mimo wrażenia jakie zrobił na nim na początku, Jorgensen coraz bardziej lubił Ruperta. - Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do tego byśmy musieli śpiewać, by utrzymać cię świadomego.
Spojrzenie szarych oczu przemknęło po twarzach towarzyszy. - Tak przy okazji, zna się ktoś na opatrywaniu ran? - Misja była pozornie prosta i raczej nikomu nie miało się nic stać, ale lepiej było wiedzieć do kogo można się zwrócić w razie odniesienia rany.
 
Wnerwik jest offline