Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2011, 22:08   #65
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Smok!!!
I co jeszcze dziwniejsze, Ton! Jeden samotny, mały człowieczek przeciwko smokowi!!! Co jeszcze dziwniejsze, szło mu znakomicie!!! Dyndał na smoku, wydzierając się.
- Nie słyszę!... Co mówisz!? Dziadek w Sanoku!? Moja ciocia mieszka w Sanoku!... Że co, masz przerośnięty jajnik!? – przeraziła się. - Ej, gargulcu, podleć no bliżej, nic stąd nie słyszę!
Kiedy podleciała bliżej, usłyszała jedną z lepszych pieśni wojennych tego stulecia. Nie wiedziałam, że Ton wbił lvl 20!!! Ton miał rację. Trzeba im być drużyną! Trzeba im bić smoka!!! Smoki są złe!!!

[media]http://www.youtube.com/watch?v=Kw5jtsB4HGU&feature=related[/media]

- Słyszałam o wszystkim, bracia! – Kiti zaczęła przemowę klerykowi ku pokrzepieniu serc. - O Smokach zauważonych przez zwiadowców, o potężnym oceanie, o tym, że nocą atak będzie trudny, a w dzień ziemia będzie jak płomień i powietrze osiągnie temperaturę, która rzuci was na kolana. A teraz chcę usłyszeć o waszym bohaterstwie, o wytrwałości, wierności, i o tym jak rozedrzecie Smoka na strzępy! Wiem, bracia, że nasza sytuacja nie jest łatwa, i że będziecie się dziwić, gdy powiem, iż jest jednak godna pozazdroszczenia. Spytajcie, ilu naszych nieobecnych tu braci pragnęłoby teraz być z nami i mieć możliwość zemsty na Smoku! Spytajcie ich, czy nie chcieliby pomścić swoich braci i sióstr! Spytajcie! A jeśli odpowiedzieliby „nie”, czy nie pogardzilibyście nimi?! Słuchajcie tych, co mówią, że Smok to groźny przeciwnik! I bądźcie dumni z tego, że możecie z nim walczyć! Nie ukrywam, mamy do czynienia z groźnym wrogiem. Groźnym, bo nieobliczalnym. Jednak cokolwiek się stanie, bracia, zachowajcie zimną krew. Potęga Smoka musi zostać złamana i my tego dokonamy! My, bo nikt inny nie ma na tyle siły, odwagi i wiary! Pamiętajcie, bracia, że jego ciemna, przeklęta moc nigdy nie dorówna waszej praworządnej sile zjednoczonych serc! Nie wolno nam składać broni póki Smok jest żywy, bracia! Nie wiem jak wy, ale ja będę walczył do ostatniej kropli mojej Elfickiej krwi, dumna z tego, że przelewam ją w imię mego ludu, moich bliskich i mojej ojczyzny!
- Yay! – Elsevir w tle macha flagą z napisem „go elves!”.

Jak powiedziałby Zaar the drow-assasin (sin):

You`re acting like a boss, just don`t aggro me, son,
See this dagger? Could one-hit you with a lethal stun.
I`m a sin baby, I can easily whoop your ass,
I can DD, tank and stealth – there is no such other class!
No point to run, no point to qq, hide and weep,
I`m a pk machine, I can kill noobies in my sleep!
Go cry, better call your guild and start the big chase
Cause I`m not going anywhere, ima camp this place
Got 5 aps, shadow jump, and even with your bow
You are just to weak, to noobie and too f*king slow.
You think nirvana armor +12 will save you?
My dagger +1 can one-hit slice you in two!
I`m a dark elf, newbie, why you claim you`re the best?
Come duel me 1vs1, you won`t survive that test!
I`m a peacefull type, I just easily get pissed off
By a 12-year olds, who cash shop and wanna show off.
You gank me, trash talk and troll about my mother,
You`re a teenage no-life looser, why should I even bother?
Keep away, red b1tch, if u trespass my private space
I will tear off your arm, and slap you with it in the face!
I don`t cash shop, farmed my gear, so if you atak me and fail
Pls stay in your emo corner untill you`ll learn how to play!

Wersja dla kleryka: (Kiti zakłada czapeczkę i rapuje)
http://static.quickmeme.com/media/social/qm.gif (in front of drows!)

There were good old days, when every1 needed clerics
Now every1 hires a sin-slave and say healers are relics
I`m not only a healer, ima fly on my white angel wings
And see what future and next lvls shall bring,
Don`t pick on lower lvl elves or ima gladly show you
How my tempest lvl 10 can rip your face off, fool!
All you can do is pay a sin to kill things for you
If you could pvp on your own, well, that would be new!
You`re a looser, who kicks 30s, but when you see me
You run to your friend in stealth, cause you can`t even DD
Against a squishy acrane robe! You`re skills just suck
And you can buy all the gear, but you will have no luck
If you meet a cleric, and when he aims his bow
You can just qq and cry, it`s the end of show!
You can punch me with your fists, my wounds will just heal
I will sleep you and you`ll die, noob, it`s not a secret to reveal!
You just like to pick on squishies, but clerics are patient and strong
I will lvl up a bit and show you how you were wrong
To pick on a cleric who tried to keep you alive healing
As sirens kiss and tempest will break your stupid stealthing!
I can heal myself faster then you can hit,
So just shut up, noob, run, or better - quit!

- Metodą jest atak z zaskoczenia!!! – wyjaśniła gorliwie Keeshe. - Posłuchaj profesjonalisty!
- E...?
- MNIE!
- A tak!...
- Zrób gościa w jajo! Widzisz; na przykład: pojedynkujesz się z innym drowem, on rzuca shadow orb, myśli że go nie widzisz. I niech tak myśli! A ty go widzisz. Ale udajesz że nie widzisz, rozumiesz? Udajesz, że go nie widzisz i nie rzucasz się mu do gardła, tylko czekasz kilka sekund, żeby kanalia poczuła się pewnie! On myśli że go nie widzisz, więc w spokoju zarzuca se buffa, a ty WTEDY!!!... Dziab go, pah pah, i już, i nim się poruszy wyrywasz mu nogi z ...!
staelt_arc.mp4 video by lisja1 - Photobucket
- E tak, dzięki za radę... Ale ten smok nie rzucił shadow orb...
- Oh – speszyła się Keeshe. – No to w takim razie... Spear the lay stamtąd!!!
- (face palm) Picard's Epic Double Facepalm - YouTube

- Trzymaj się, Ton, jesteśmy z tobą!!! – zawyła Kiti. – Przynajmniej ten wilk jest!!!
I zakrzyknęła to, co każdy szanujący się podróżnik powinien choć raz w życiu zakrzyknąć:
- NA SMOKA!!! BIJ ZABIJ!!!
Kiti złapała za stery (rogi) gargulca i z impetem wiedźmina spitego melisą (poniżej )
http://www.fakt.pl/m/faktonline/files/tv/690038365.jpg
runęła w dół niczym bombowiec na smoka.

- Ruszajmy, bracia, do szarży na smoka!
Skopmy mu dupę, wsadźmy palec do oka.
- Ta jest!!!
Kiti obrała za cel smocze oko. Wszyscy wiemy ile bólu potrafi przysporzyć włochaty paproszek w oku. Fufufufufufu. Jesteś mój, panie smoku!!!
- Engage!!! – zawyła, rzucając się w dół.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline