WÄ…tek: Szkarada
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2011, 17:49   #6
Nalice
 
Nalice's Avatar
 
Reputacja: 1 Nalice nie jest za bardzo znany
Sileana - cóż, na krytykę, nawet tę najbardziej gorzką, jestem zawsze otwarta; dzięki, że napisałaś mi, co jest twoim zdaniem nie tak, tylko nie rozumiem tego pojazdu? Nigdy nie uważałam się za świetną pisarkę ani nic z tych rzeczy, więc nie rozumiem, dlaczego na mnie od razu najeżdżasz i zasypujesz argumentami, obalającymi moje rzekome mniemanie o sobie. Nawet moje ostrzeżenie o obrzydliwej tematyce zakwestionowałaś, a ja tylko ostrzegałam, bo po prostu nie każdy lubi opowiadania takiego typu...

Cytat:
ale z mojego, skromnego bardzo, owszem, doświadczenia wynika, że jak ktoś już dostaje chemię, to dużo rzyga, więc taki chory dostawałby kroplówki, nie tabletki - a już na pewno nie lekoman -_-'''
A czy ja tam napisałam, że on leżał w szpitalu? Nie. Nie było o tym ani jednej wzmianki.

Cytat:
(a mogę rozumieć źle, bo nie jestem biolożką)
Skoro nie jesteś biolożką, to jakie możesz mieć pojęcie o podziałach rakowych komórek? Napisałam 'mitotyczne podziały' bo imho ładniej brzmi niż 'mitozy'. Coś czuję, że do tego drugiego też byś się przyczepiła :>.

Cytat:
Dobra, sama kiedyś spłodziłam temu stylowi podobnego bękarta i też wydawał mi się dziełem na miarę Nobla, dopóki nie podrosłam i nie przeczytałam na chłodno.
Pierwszy twój post, na jaki się natknęłam:
Cytat:
Jaskrawa czerwień znacząco odznaczała się...
( http://lastinn.info/sesje-rpg-fantas...sc-starca.html )
Jak widać, ty też nie zawsze czytasz wszystko na chłodno...

Minty - jasne, że miało być niebanalnie. W końcu jakby nie patrzeć, temat różni się od popularnego bełkotu o problemach rozwydrzonych nastolatek. Może rzeczywiście źle zrobiłam, że zabrałam się za realizowanie trudnego tematu z dosyć ubogą wiedzą nt. pisania. To miała być subiektywna i chaotyczna wizja, a nie pretensjonalny artyzm. No, ale widocznie nie trafiłam z przekazem.

Dzięki za opinie.
 
__________________
while alone and left abandoned
with the sentence you've been handed
all your angels will ignore you
as your life flashes before you.

Ostatnio edytowane przez Nalice : 18-11-2011 o 19:48.
Nalice jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem