Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2011, 20:47   #482
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Na początek - serdeczne podziękowania dla wszystkich, za szybką i naprawdę dobrą kolejkę.

Mój post już jest.

Pozwoliłem sobie w nim dograć spotkanie z Imanem Osamą. Ale - specjalnie - nie określiłem, kto z nim się spotkał. To pozostawiam Wam. Zawsze możecie zrobić retrospekcję

Jak widzicie - śledztwo jest nadal po Waszej stronie. W następnej kolejce to Wy MUSICIE zainicjować działania - forma dowolna: GG dock, GG, PW - komentarze.

Moja rolą ,jak już pewnie zauważyliście, będzie pilnowanie czasu I inicjowanie pewnych wydarzeń w określonym momencie. Od teraz, aż do końca rozdziału, zapewne będą pojawiać się takie wstawki, jak ta na końcu.

Oczywiście Wasi bohaterowie nic nie wiedzą o Mansurze i wojownikach z jaskini. To taki zabieg "filmowy" - kamera z boku, jak wcześniej stosowałem w Indiach przy Morganie Vivarro i rytuałach, jakie wyczyniał (te krwawe ofiary na drzewie).

Dziś i jutro KAŻDE z Was otrzyma ode mnie PW z pewnymi informacjami Z pewnymi "impulsami". Nie pisałem o nich specjalnie w moim poście, by było bardziej "tajemniczo".

Czas - do kolejnej niedzieli (27 listopada 2011) do godziny 21.00

Raz jeszcze dziękuję za świetną kolejkę.


EDIT: WSZYSTKIE PW JUŻ POSZŁY - MIŁEJ ZABAWY
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 20-11-2011 o 22:29.
Armiel jest offline