Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2011, 16:12   #23
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Nie ma tu takich opcji i nic nie zaznaczę, a temat zmarł dawno temu, ale może jak teraz napiszę swój wybór to pojawi się więcej osób i temat odżyje...

Ja bym wybrał (choć prawie jestem pewien, że to nie tradycje przecież - ale potraktuję to jako równoprawne opcje do gry do tego co zostało wymienione jako tradycje) Maruderów albo Infernalistów. Przynajmniej bym wiedział jak grać. Z jednej strony Maruderzy mają styl, a z drugiej strony Infernaliści wydają się łatwi do prowadzenia, bo zło ogółem jest proste do prowadzenia. Poniżej o Maruderach tylko. Niestety, żeby grać takimi postaciami potrzeba poważnych ludzi, którzy są wyluzowani - mają dystans do gry, a równocześnie mogą się wczuć. No i przede wszystkim, którzy umieją czytać (bo w końcu mówiąc "gra" mam na myśli "gra przez forum") ze zrozumieniem nawet jeśli tekst przypomina szyfrogram oddziaływujący bardziej na odczucia i wyobraźnię niż racjonalne i logiczne myślenie przeciętnego człowieka. Ewentualnie rozgrywka może być oczywiście spłycona do czystego zewu chaosu. Postacie graczy jako potężni Maruderzy z Ciszą: 8 i zasada, że drużyna nie rozłącza się i jedziemy. Da się, ale trzeba mieć dystans do siebie i chęć napisania czegoś czego głębszy sens będzie ledwo odczuwalny na końcu albo w ogóle będzie jedynie przyjemnością z gry.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 22-11-2011 o 11:01. Powód: wiem, że Maruderzy i Infernaliści to nie tradycje :)
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem