Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2011, 00:39   #50
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Napisałem to już MG na GG, ale napiszę jeszcze tutaj, tak żeby nie zniknęło i żeby gracze wiedzieli co się dzieje. Mam na razie taką niezbyt ciekawą sytuację w życiu i nie mam głowy (a po prawdzie też zbyt wiele czasu) do pisania w tym momencie postów. Mam nadzieję, że sprawy załatwią się jak najszybciej i będę mógł wrócić do normalnego pisania ... nic jednak nie mogę obiecać, bo w zeszłym tygodniu byłem przekonany, że już jest wszystko okay, ale okazało się, że świat ma o tym inne zdanie

W każdym razie jak pozbieram "wszystko" to wrócę do pisania z całą mocą, na razie mam nadzieję, że MG zenpecuje moją postać ... no i, że na dniach dam informacje, że jest już ok
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline