Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2011, 18:22   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Jak dla mnie najprostsze rozwiązanie jest takie, żeby gracz z bardziej rozwiniętą postacią albo został przeklęty, żeby jego poziom wyrównał do waszego (jak już dał pomysł Aschaar) albo, jak dla mnie o wiele prościej, żeby tenże gracz po prostu stworzył sobie nową postać i dostał wystarczająco PD, żeby dorównał do was. Jego rozwinięta postać w tym czasie mogłaby wrócić do swojego domu i sprawdzić co i jak, a nowa postać by była jego bratankiem czy kimś takim.

Zdaję sobie sprawę z tego, że niektórzy są niesamowicie przywiązani do swoich postaci, ale warto spróbować też coś innego. Po jakimś czasie nowy gracz by zdecydował którą postacią chce grać. Jednak uwaga! Niech to nie będą postacie z identycznymi umiejętnościami i profesjami, bo do tego to już lepiej wykorzystac motyw klątwy.

Haji - gdyby problem dotyczył twojej postaci to byś się zgodził na taką zamianę? Twoja potężna postać jedzie do domu, gdy jej bratanek zjawia się przekazać mu wieści w stylu "babcia umiera i jako najstarszy syn jesteś odpowiedzialny za wypełnienie jej ostatniej woli - wujek musi natychmiast wracać do domu, a ja zajmę się jakimikolwiek sprawami się teraz wujek zajmuje tutaj."
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem