Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2011, 12:08   #25
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał BadWolf Zobacz post
Prawdę powiedziawszy, nie jestem w stanie poważnie potraktować tej opinii, wygląda ona raczej na kiepski żart albo na trolling, i to dość słabo zawoalowany.

Tematem jest jednak "ulubiona Tradycja" więc wypowiem się w tej kwestii; wcześniej tylko zaznaczę, że system nazywa się "Mag: Wstąpienie", a nie "Nephandus: Zaciemnienie" czy jakkolwiek inaczej i to nie bez powodu, prawda? Owszem, można grać postaciami z innej frakcji Wojny Wstąpienia, tak samo jak można grać w crossover oWoDa gdzie Magom nie działają sfery (jest tutaj w archiwum taka sesja, dość mocno mnie przeraziła jej lektura). Co kto lubi.[/url]
Temat i tak był martwy, a przynajmniej go odmarłem. I nie, to nie żart. Na marginesie Zaciemnienie już jest - "Żul: Zaciemnienie" - wspaniałe realia do gry, ciekawe zastosowanie zasad WoD. Co do Maga to posiada dodatek pod tytułem "Księga Szaleństwa" opisujący dokładnie Maruderów i Infernalistów. Zreszą skoro te postacie występuję w grze "Mag: Wstąpienie" to są prowadzone przez MG. Tak więc to nie jest zmiana systemu, czy świata, a po prostu odwrócenie ról. Można to odegrać na poważnie.

Cytat:
Napisał Lunar Zobacz post
PS - ankieta powinna mieć opcje wyboru Technokracji/inne <;
Tak jak wyżej napisałem - zgadzam się.
Cytat:
Napisał Kaworu Zobacz post
Dalej jest Kult (za zabawy ) i Opustoszali (tych to bym odegrał ), ale jednak doktorki wymiatają Za stanie dokładnie pomiędzy Technokracją a Maruderami
To znaczy, że są tak źli jak Technokracja, czy tak w porządku jak Maruderzy?

Ktoś kto lubi opustoszałych mógłby powiedzieć jak oni wyglądają z jego punktu widzenia tak szerzej?

Kult opisał już BadWolf. Dzięki.

ps. No chyba, że komuś nie podoba się, że odmarłem ten temat, więc dajcie mi wieść na PW zamiast denerwować się Maruderami czy Infernalistami, bo nie mam problemu z usunięciem wiadomości, które tu wysłałem.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 25-11-2011 o 12:14.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem