Wątek: Zew a PbCh
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2006, 19:05   #1
wejcher
 
Reputacja: 1 wejcher ma wyłączoną reputację
Zew a PbCh

Odkad zetknalem sie z grami fabularnymi przez siec, kilka razy zauwazylem, ze oprocz forum i maila popularne sa jeszcze chaty, irc lub gg.
Przewaznie jednak to byly (a wlascwie tylko takie widzialem) ogloszenia do warhammera lub innych fantasy.
Zastanawialem sie wiec czy dalo by rade poprowadzic w taki sposob zew cthulhu? Juz na poczatku wydaje sie ze wczesniej trzeba by sobie przygotowac naprawde cala mase gotowych rzeczy do wklejania jak roznego rodzaju notatki, wycinki z gazet i inne formy pisemnej informacji przekazywane graczom jako wskazowki.
Jednak jak zbudowac pewne uczucie napiecia w takiej sesji?
Jedyne pomysly jakie przychodza mi do glowy to:
- przygotowanie sobie kilka utworow muzycznych i dac je graczom do sciagniecia a nastepnie kazac im wlaczac okreslone utwory
- zapalenie swiec po obu stronach monitora jak i zascielenie biorka czarnym obrusem

Moze ktos prowadzil lub przymierzal sie do prowadzenia ZC w czasie rzeczywistym przez siec i co najwazniejsze - ma jakies sugestie?

Temat ten poruszam, gdyz jako iz nie mam z kim pograc w moim otoczeniu w Zewa, w mojej glowie samoistnie pojawila sie mysl na poprowadzenie takiej sesji
 
wejcher jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem