Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2011, 21:10   #28
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Od następnej kolejki żegnamy się z Willem McClyde i Ziutkiem. Dlaczego? Bo oficjalne ostrzeżenie było za drugi post w sesji na PW. Spóźniony z informacją o braku czasu na kilka godzin przed końcem terminu. Teraz sytuacja się powtórzyła. Post spóźniony, na dodatek niedokładny i sprzeczny z tym co sie działo, Will nikogo nie trafił. Wynika z tego, że Ziutek albo nie wziąłeś sobie do serca tego o czym pisałem w rekrutacji, albo Ci na sesji nie zależy. Brak czasu to świetny powód aby do sesji się nie zgłaszac. Jest mi przykro, bo sesja powstała głównie dzięki Twojej ochocie na klimat westernu sprzed ponad pół roku. Miałem też nadzieję, że przekonasz mnie do tego, że warto przyjmowac do sesji graczy 18- Szkoda, że utwierdziłem sie póki co w przekonaniu, że nie warto. Także następnego posta pisac już nie musisz, skup się na innych obowiązkach. Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 25-11-2011 o 21:12.
Campo Viejo jest offline