Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2011, 16:22   #386
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Ja wiem, że to elegancko byłoby wrócić po Ubuka -- a prawdopodobnie w ten czy inny sposób udałoby nam się go pokonać, bo RPG jest zazwyczaj "skalowane" (innymi słowy liczę na to, że Xeper nie wysłałby nas na pewną śmierć). Ale z punktu widzenia mojej postaci to nie ma sensu. Samobójstwo. Nie warto aż tak ryzykować, tym bardziej, że nawet w końcu nie wiemy, gdzie ten minotaur siedzi. Więc -- o ile sytuacja się nie zmieni, na przykład zwierzoludzie nie zaatakują nas na drodze, nie wpadniemy na Ubuka przypadkiem, ocaleli cudem myśliwi nie będą nas błagali o pomoc itd. -- to ja proponuję po prostu udać się do Talabheim. A nuż się nam prochy przeterminują? Możemy zresztą dojść do jakiegoś nadrzecznego miasta i spłynąć szybciutko z nurtem Talabeku.
 
Yzurmir jest offline