Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2011, 16:27   #196
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Dirith;
Zajrzałeś do pokoju. Krew jak krew. Niewielka kałuża, ale co ciekawe, po prostu kałuża. Żadnej rozchlapanej krwi wokół. Pomieszczenie nie było zniszczone ani uszkodzone, nie doszło tam raczej do walki. No nic, Silrverstinga nie ma.

Wszyscy;
Postanawiacie pozostawić wioskę z tylu, póki nie znalazło się więcej chętnych by nadziać was na widły. Ruszacie w kierunku który wskazała babcia, ku staremu cmentarzowi. Idziecie drogą wśród pól i kęp drzew. Niebawem widzicie już las, droga jednak odchodzi od niego i biegnie dalej wśród pól. Skręcacie, poprzez zboże w kierunku lasu. Widać już ponury krajobraz...
Cemetary by ~khizzle on deviantART

Zza drzewa wyłania się nagle jedno z największych paskudztw jakie widzieliście!
Shrouded Head by *Artemisia52 on deviantART

I kolejne!
Browsing deviantART

Jest też pewien paskudny kotek!
Chimera by =sirSock on deviantART

Zasadzka?! Nigdzie nie widać Silerstinga. Trzy pokraczne chimery zdawały się jednak czekać w tym lesie specjalnie na wasze przybycie! Raczej nie pozwolą wam tak po prostu odejść...
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline