Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2011, 21:20   #40
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Oficjalnie - zaczynamy.

Link do sesji:

http://lastinn.info/sesje-rpg-scienc...e-p-c-j-a.html

Materiały:

http://lastinn.info/komentarze-do-se...e-p-c-j-a.html

Mój post otwarcia, jak widac, zbyt obszerny by zmiescic się do jednego odcinka. Myslę jednak, że przy takiej ilości graczy to w miarę normalne. Proszę nie zrażac się tym, że dla niektórych odpiski są dłuższe, dla innych krótsze - wynika to fabularnie, a w miarę rozwoju sesji równowaga zostanie przywrócona.

Usiądźcie wygodnie, zapuśccie odpowiednią muzykę i zanurzcie się w świat gry. A potem powoli zapraszam do pisania postów. Chciałbym zaznaczyc, że z obserwacji dotyczasowej rekrutacji, z odzewu i ilości kontaktów różnych osób i ilości wejśc wynika, że byc może skupiona będzie na nas uwaga wielu osób z LI. Jak dla mnie, to tylko podnosi skalę wyzwania. Zresztą, z 14 osób biorących udział w naszej sesji, naliczyłem 8 uczestników Mistrzujących na LI.

Liga Mistrzów. . To zobowiązuje.

Oczekiwania są duże, ale wiem że damy radę.

Let's get it done.

---------------

TERMIN następnego posta dla Graczy: 12.12.2011.

Oczywiście jeśli obleci wcześniej, postaram się by poszło szybciej. Jutro pojawi się official DOC sesji, link podam w komentarzach.

Można już ładowac awatary, ale dobrze byśmy ustalili jednolitą i przyzwoitą szerokośc. Nie wykorzystujemy rysunków, także mangi.

TEAM:

Nie będzie to regułą, bym mieszał się w strukturę Waszych postów, ale w pierwszych chciałbym byście zachowali następujący schemat:
1. Opis sceny, w której zostaliście zwerbowani (moment życiowy w którym to się stało, taki snapshot z waszego życia)
2. Dalej normalnie post z perspektywy bieżącej, czyli z więzienia. Post powinien się kończyc deklaracjami dalszych działań postaci. Osoby, które w trakcie czasu na posta podciągną ze mną akcję w jakiejkolwiek formie kontaktu, mogą oczywiście opisywac to, co się działo.

--------------

Totemy:

Zadecydowałem. Biorąc pod uwagę bardzo inspirujące uwagi Asenat co do pozwolenia graczom na paranoję - przychyliłem się do tej wersji. Otóż całkowita mechanika kar za częstotliwośc ich używania pozostanie moją tajemnicą. Używajcie ile chcecie.

--------------------------

TEAM:

Pamiętacie kim jesteście, nie straciliście pamięci. Nie pamiętacie, jak się tu znaleźliście. Ostatnia przeszłośc jest mglista, kojarzycie Wenecję i fragmentarycznie hotel i wasze spotkanie. Umysły powoli dostosowują się do sytuacji, odgrywajcie to tak że z pewnego powodu obecny stan rzeczy nie jest dla was jakoś szczególnie nienaturalny. Po prostu grajcie w tych rolach. Totemów przy sobie nie macie.

Your mind is a scene of a crime.
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "
arm1tage jest offline