Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2011, 11:37   #12
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Obejrzałem pierwszą serię serialu i nie byłem pod wrażeniem. Czym ludzie się tak zachwycają? Jest tam kilka wątków w porządku (zombiaki z północy, kurdupel - ok to w sumie dwa, ale i tak podniosły moją ocenę do 5/10), ale reszta jest cienka. Spiski tutaj są na poziomie przedszkola, a naiwność tych ludzi przekracza granice przyzwoitości. Wszystko jest przewidywalne, a nawet jeśli nie to widzę tam kiepskie uzasadnienie fabularne (szef ordy umiera od drobnej rany - wydaje się, że tylko po to, żeby lalka-smok stała się bezwględna wobec staruszek proszących o pomoc). Oczywiście może się mylę stąd moje pytanie czemu ogólnie podoba się ludziom ten serial?

<a przez to i książka, bo czytałem, że serial i pierwsza książka at tak znowu nie są oddalone od siebie fabularnie>
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem