Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2011, 15:28   #50
Kael
 
Kael's Avatar
 
Reputacja: 1 Kael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodzeKael jest na bardzo dobrej drodze
Komandor równym krokiem wmaszerował do pomieszczenia przypominającego połączenie sali tortur z laboratorium szalonego naukowca- aż dziw, że przeznaczeniem owego pomieszczenia było ratowanie zdrowia a być może i życia. Cóż, zdrowie fizyczne wymagało najwyraźniej pewnych poświęceń natury psychicznej...

Odruchowo zasalutował kierując się w stronę podwładnych- stare przyzwyczajenia czasem dają o sobie znać w najmniej oczekiwanych momentach.
-Wybaczcie to najście, zabiorę tylko chwilę. Potrzebuję czegoś o działaniu przeciwbólowym. Nie mogę sobie wszak pozwolić na komfort przerywania pracy z powodu czegoś tak błahego jak migrena. Mam nadzieję, że mogę liczyć na pomoc korpusu medycznego...
 
Kael jest offline