Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2011, 18:44   #51
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Armitage, dlatego właśnie napisałem, że mam nadzieję, iż to tylko gra słów (jakkolwiek rozumiana).

Anonim, nie myśl (na podstawie mojego lekko niefortunnego sformułowania), że jesteś jedyną osobą na tym forum, która potrafi rozgraniczać wiedzę gracza od wiedzy postaci.
Jeśli masz jakieś wątpliwości, co do moich "zdolności" na tym polu, to popytaj osoby, z którymi grałem.

Po prostu, jako gracz, mój zapał został lekko ostudzony możliwością niewykonalności tego, do czego się zgłosiłem.

Dzisiaj lub jutro pofrunie plan, nad którym siedziałem ładnych kilka dni. Muszę go jeszcze kilka razy przeanalizować i nanieść poprawki.
Mam nadzieję, że się spodoba.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline