Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2011, 08:30   #11
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Draug długo nie wytrzymał milczeniu. Wstał dziarsko, rozejrzał się dookoła i odezwał się.

- Jak dotąd widzę dwa dzielne hobbity, elfa i dwa krasnoludy. Cóż tu dużo mówić. Nietypowa kompania, ale wszystko przed nami prawda?

W trakcie tej krótkiej wypowiedzi jego wzrok spotkał się z wzrokiem drugiego krasnoluda. Nie było w jego spojrzeniu gniewu czy nagany. Było jedynie, jak to odczuł Draug, delikatne upomnienie. W ciągu chwili krasnolud zmiarkował swoje popędy do działania i nie co mniej dziarskim głosem zaczął bąkać kolejne słowa.

- Hmm, ekh tego... Co to ja chciałem mówić? Co do przywódcy grupy myślę, że ten tego... Najlepiej, żeby był to ktoś najbardziej doświadczony, opanowany i rozsądny. Sądzę, że mój towarzysz Nalin nadałby się do tego idealnie. No przynajmniej w tym składzie naszej grupy myślę, że to byłby najrozsądniejszy wybór. Ja tam lepiej robię toporem niż głową.

Nie mając nic więcej do dodania krasnolud ponownie zajął swoje miejsce i wrócił do swojej przygasającej już fajki.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline