Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2011, 14:30   #81
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Yzurmir, ja się domyślam, że tobie nigdy nie zdarzyło się po prostu przegapić jakiegoś posta.
Wcale.

W każdym razie zdaje się, iż szperałeś w filmie dłużej niż kilka chwil. Ja osobiście całkowicie zapomniałem o tym, że Yusuf w piwnicy podawał stosunek czasu w rzeczywistości do tego we śnie, przez co automatycznie nic mi nie mogło wyjść.

Dzięki za wzór, zdaje się być poprawny względem podanych danych ( ) z filmu.

Jeśli chodzi o Doca, to jestem raczej spokojny, bo wczoraj nawet pomyślałem, że istnieje taka opcja, iż MG zarządzi koniec tuż przed moim Wielkim Wejściem
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline