Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2011, 18:31   #16
Pruszkov
 
Pruszkov's Avatar
 
Reputacja: 1 Pruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumnyPruszkov ma z czego być dumny
Witam. Mam nadzieję, że wybaczycie mi odkopywanie tematu sprzed dwóch miesięcy, ale pomysł brzmi dość fajnie, choć został zasypany sporą krytyką.

Po pierwsze, wydaje mi się, że JohnyTRS ma rację, mówiąc, że chodzi o scenariusz sesji, nie o samą sesję. W końcu antologia ma być na podstawie sesji, nie o sesji. To znaczy, że każdą sesję można potraktować, jako osobne opowiadanie i skupić się na jednej postaci jako głównym bohaterze, ew. potraktować całą grupę jako głównych bohaterów. Oczywiście wymaga to więcej wysiłku, niż po prostu przekopiowanie postów MG i Graczy. To wymaga przetworzenia surowego materiału w postaci postów na gotowe opowiadanie, z narracją i tym wszystkim, co w opowiadaniach jest - i to oczywiście wymaga czasu i zdolności. Ale scenariusz niektórych sesji naprawdę daje radę. No i trzeba przyznać, że sesje będą generalnie dużo bardziej dramatyczne niż książki - a to z powodu śmierci co najmniej kilku postaci co sesję. Tu nie ma zmiłuj .

Choć muszę przyznać rację również Pinheadowi - to wymaga wysiłku i czasu. Dlatego pewnie nigdy się to nie wydarzy.

Ale kto wie, może warto spróbować? Może warto utworzyć testowy dział, jeśli odpowiednia ilość potencjalnych autorów i MG z sesjami zgłosi się na ochotników?
 
Pruszkov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem