Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2006, 20:33   #73
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Phaere

Ponownie odwróciła się w stronę Nathiela:
-A kim ty jesteś Nathielu, że masz czelność traktować mnie jak jakąś podrzędną istotę? Szacunek do kobiet. Tylko tyle wymagam, czy to naprawdę tak dużo dla ciebie? Jak widać myliłam się co do twojej osoby. Jesteś takim samym wojownikiem jak ci, spod bram miasta. O czym ty w ogóle mówisz, jacy "MY"? To dla ciebie drużyna? Popatrz na nich. Pewnie teraz się zastanawiają jak pozbyć się złej drowki, której jedynym celem jest zabicie wszystkiego co żyje. Tak właśnie teraz myślą o mnie. Tak myślą o drowach. To jest nasza drużyna! Ha! Gdybym się nie opanowała zabiłabym Fosht`kę, a wy patrzylibyście na to nie podejmując żadnej czynności. Drużyna pomaga sobie nawzajem, a wy nawet nie próbowaliście jej pomóc. Trzech facetów bało się podejść do jednaj małej kobietki i odciągnąć ją od drugiej. Powinniście się wstydzić, bo dobrze wiedzieliście, że nie jestem sobą, a jednak nie zareagowaliście na to co się stało. Tchórz, a nie wojownik z ciebie. Chyba nie powiesz, że nasza drużyna jest wzorowa i zgrana.- uznała rozmowę za zakończoną,odwróciła się idąc stronę drzewa gdzie zostawiła swoje rzeczy.
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline