Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2011, 10:35   #1
Piter1939
 
Reputacja: 1 Piter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodze
[Autorski] Brudna Robota [18+]

Skwer Kościuszki około godziny 16

Wszyscy mieliście się stawić w pubie „ 4 strony świata’, aby tam zasięgnąć dalszych informacji o czekającej was robocie. Było pochmurno i padało, dość kiepska pogoda jak na początek maja, lecz przynajmniej, nawet w centrum nie było tłumów. Wspomniany pub było dość duży, wystrój w stylu marynarsko-podróżniczym, na ścianach zdjęcia z wypraw w różne rejony świata. Gdzieś pod sufitem podwieszone sieci rybackie i jakieś modele statków.Puszczali tu jakąś popowo-disco polową sieczkę. Mimo złej pogody i dość wczesnej pory, było dość dużo ludzi. Przybyliście wszyscy niemal równocześnie i zasiedliście do zarezerwowanego stolika numer 7, jak było umówione. Z głośników poleciała nowa piosenka:
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=DnXmtJA2dr4[/MEDIA]

Nie zdążyliście się zastanowić czy to tak specjalnie… gdy do waszego stolika dosiadł się niski, krępy, krótko ścięty facet pod 30stke.

-Witam panów w naszym pięknym mieście. Mam nadzieje że podróż minęła dobrze? Ah przepraszam nie przedstawiłem się….mówią mi „Kosa” tak też się do mnie zwracajcie. Teraz do rzeczy: Jestem waszym koordynatorem, będę zlecał wam zadania, sam w akcji nie będę uczestniczył. Pieniądze będą w złotych lub większe kwoty w euro. Pierwsze zadanie na dzień dobry już dziś. No co się tak patrzycie? Nie przyjechaliście tu na wakacje. Pierwsze zadanie jest by was sprawdzić…połowa teraz, druga połowa po wykonaniu zadania. Chodzi o przejęcie towaru od pewnego młodocianego pseudo gangstera. Musicie wieczorem odwiedzić osiedle Jętkowo. Tam go znajdziecie. Wydusicie od niego gdzie jest ten syf od ruskich i zapakujcie towar do bagażnika. Postarajcie się by nie było trupów! Każdy trup to problem potem dla nas. Na zewnątrz czeka granatowy Golf piątka.W schowku jest forsa ,telefon na karte z numerem do mnie, klucze do waszej meliny i jej adres. W bagażniku są torby i kominiarki. Tu macie kluczyki i adres do gościa u którego możecie nabyć fajny sprzęt.. Jakieś pytania?
 

Ostatnio edytowane przez Piter1939 : 05-12-2011 o 10:41.
Piter1939 jest offline