Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2006, 00:15   #76
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

Wsłuchiwałem się z niedowierzaniem w słowa Phaere, a każde kolejne zdanie podsycało płomyki gniewu w moich oczach. To Ona wywołała całe zamieszanie i jakim prawem próbuje teraz rozłożyć winę na wszystkich dookoła?! Zmarszczyłem brwi i spojrzałem na drowkę. Miałem już się odezwać, gdy nagle wyraz mojej twarzy złagodniał, a iskierki w oczach zgasły. W jednym ma racje. Nie stanowimy zespołu i pewnie nigdy nie będziemy. Tak różne charaktery, sekrety pieczołowicie ukrywane przed innymi, różne cele i motywy. Czy komukolwiek tak naprawdę zależy na tym byśmy utworzyli zgrany zespół? Prawda zawsze boli, a rzucona prosto w oczy zazwyczaj drażni i złości. Przykre, że im bardziej się staramy tym gorzej to wychodzi. A jednak dotarliśmy aż tu, wszyscy razem..
-"Powinna zostać. Niech nie liczy, że będziemy Jej ślepo ufać, ale tak łatwo się nas nie pozbędzie. Jeśli chce odejść droga wolna, ale Ja do tego ręki nie przykładam."- 'przynajmniej na razie' - dodałem w myślach.
 
__________________
"Nadchodzi zima"- Eddar Stark
"Czarne skrzydła, mroczne wieści"-...
Frosty jest offline