Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2011, 17:01   #104
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
X
Facet z recepcji popatrzył na ciebie krzywo. Na maga to mu nie wyglądałeś.
- Cóż... – zastanowił się. – Mógłbym podyskutować, pociągnąć za kilka sznurków... Na pewno nie jako pierwsi, ale, powiedzmy, kolejkę do przodu, co? Tyle mogę zrobić – spojrzał na Barelarda, Tomisława i Chomika. – Starczy mi już najemników, miał być sam mag, eeh no dobra, ty, łysy, możesz iść, ten chomik to jakiś wiedźmin czy co...? – przyjrzał się. – Hmmmm no dobra, wiedźmin dobra rzecz. Ale tych trzech starczy! Kolejka do przodu, ale zero kasy w takim razie, to mogę zrobić. Wtedy pan mag wyruszyłby o tej samej porze co ci dwaj mali, niziołki, a wy, Chomik i łysy, po nich, czyli czekacie dwie kolejki nie trzy. To się da zrobić. O ile oczywiście wrócicie żywi – uśmiechnął się. – Znaczy przed kolacją! Bo po kolacji już nie pracuję, ekhym... No i o ile dostarczycie paczcie bezpiecznie na miejsce. Nie ma paczki, nie ma umowy, a tak w ogóle jakby co to się nie znamy. I nie, nie płacę wam za zaglądanie to tej paczki tylko za dostarczenie jej!!!
X
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline