Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2011, 18:19   #106
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Xwtrąc dla Nevisa
- Świetnie! – ucieszył się chłopiec. – Jesteś wporzo! Mam serdecznie dosyć wspinaczki na te palmy... Bierzemy pochodnie i idziemy. Tu w okolicy plaży zebrano już wszystkie kokosy, ale znam dobre miejsce!
Ruszyliście zatem na miejsce. Odeszliście plażą spory kawałek od klubów i miasta.
- Wiesz, że nazwę palmy kokosowej kalpa vriksha tłumaczy się jako "drzewo, które zaspokaja wszystkie potrzeby życia"? A w języku malajskim nazywa się pokok seribu guna, "drzewo o tysiącu zastosowań". U podstawy kokosa znajdują się trzy otwory kiełkowe, ale tylko jeden pokryty jest tak miękką skorupą, że może się przez nią przebić kiełkujący pęd. Śmieszne, co?
Docieracie na miejsce. Wokół rośnie sporo palm. Oto twój przeciwnik!

Matko. Wielka jest! Gdyby to był ent, nie byłoby tak sielankowo!
[wszyscy spoglądają w napięciu na złośliwego MG]
Ekhym...
Towarzyszący ci chłopiec położył na ziemi torby plecione z liści palm.
- Dobra, spróbuj kilka zrzucić, ja pozbieram! Tylko uważaj, jak spadają, żeby nie dostać w głowę! Nie żartuję...
X
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline