Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2011, 23:00   #16
Lichtenstein
 
Reputacja: 1 Lichtenstein nie jest za bardzo znanyLichtenstein nie jest za bardzo znanyLichtenstein nie jest za bardzo znany
Cytat:
Leeeeroooooy!, At Least I Have a Chicken
Za dobre, za dowódcze. No i tev o to zadba za dużo więcej punktów.

Cytat:
Powalające Muskuły
Hmm, zależałoby mi na zachowaniu tych cech przy tych testach. Myślę, że i tak będziesz dość przerażający.

Cytat:
Ruchome Gniazdo CKM
Ooo, nie wyobrażam sobie Ciebie inaczej. Możesz używać nierozłożonego KMu, babranie się z rozstawianiem byłoby odpowiednikiem celowania przy innej broni. Póki go tachasz dorzucam jakieś trudności do innych fizycznych czynności, bo nic nie jest wygodne z KMem pod pachą.

Cytat:
Gort Niszczyć, Gort Miażdżyć!
A propo czegoś innego pomyślałem o dyscyplinie od atletyki - bo w sumie jesteś wysportowany i grałeś w rugby, nie? i tam jeden z poziomów by w zasadzie gwarantował, że jak MG dopuszcza teoretyczną możliwość zniszczenia czegoś bez ładunków wybuchowych, to Tobie się uda. No i reszta Ci pewnie całkiem przypadnie do gustu. Turlane na ciało + atletykę.

1: Jeśli masz możliwość wygodnie stanąć i się o coś zaprzeć, masz +2 kostki kiedy chcesz podnieść coś bardzo ciężkiego.
2: + 2 kostki przy wszelkiego rodzaju skokach.
3: Jeśli solidnie, stabilnie się gdzieś usadowisz (w ciągu walki to by Ci zżarło rundę), to jeśli komuś przyjdzie do głowy Cię przewrócić, przesunąć, czy popchnąć, ma na to trudność równą twojemu Ciału.
4: Kiedy turlasz na atletykę, możesz przestawić jeden z zestawów na wysokość 10 (czytaj, masz w dupie trudności jakie mógłby wymyślić MG i działasz przed wszystkimi).
5: To, że masz kończynę zalaną ranami (tak lekkimi, jak ciężkimi) zupełnie nie robi Ci różnicy. No, chyba że MG wyraźnie powiedział, że została odcięta. Przy testach z Ciałem ignorujesz kary za ew. zmęczenie i/lub poobijanie.

[edit] Co rozumiesz przez umiejętność przywództwo?
 

Ostatnio edytowane przez Lichtenstein : 05-12-2011 o 23:04.
Lichtenstein jest offline