Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2011, 17:31   #110
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Basen był piękny i czysty. Kiti rzuciła się do zjeżdżalni w kształcie smoka. Jak tradycja to tradycja!!! Pływała wokół i korzystała z bąbelków, zadowolona, że nikt z dwunogów jej nie przepędzał. Woda była ciepła. W tle przyjemna, egzotyczna muzyczka. Wszyscy się bawili. Było spokojnie. Siły wyższe były chyba zajęte ślinieniem się na Astaroha pływającego w basenie. Nieopodal młody mężczyzna próbował zaimponować młodej kobiecie.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=ObHwpqNZnt8[/media]

Czyli wszystko w normie. Bój się Światła.

Kiti zauważyła nagle cos ciekawego.


- O rany, muszę to wypróbować!!! – zawołała do Astarotha.
Nie wymagała by dołączył do niej, ponieważ zabawa w kuli wodnej wyglądała parodyjnie. Kiti chciała spróbować, choć nogi rozjeżdżały się jej na boki.

Kiedy wypełzła w końcu z kuli, nie miała już na nic siły.
- Chyba trochę się przejdę i poszukam Elsevira, o ile nie masz nic przeciwko – uśmiechnęła się do Astarotha. – Chciałam z nim jeszcze porozmawiać. Do zobaczenia niebawem!
Otrzepała się z wody i była gotowa. Dręczył ją ten blondyn, ale póki co dała sobie z nim spokój. Najpierw pobiegła do pokoju. Okazało się, że są tam Osztan i Ton. I ktoś jeszcze! Syrenka!
- Cześć! – przywitała się w drzwiach. – Przepraszam, ja tylko na moment!
Rozejrzała się po pokoju.
- To łóżko wolne? – wskazała łóżko pod ścianą. – Rezerwuję!
Wilczym sposobem wskoczyła na wyro i zaczęła się po nim tarzać, zostawiając na pościeli białe włosy i mokre ślady po mokrym futrze. Kiedy już teren był oznaczony i zarezerwowany, Kiti popędziła do łazienki.
- Ton, co ty robisz pod wanną?! A może nie powinnam pytać...! – speszyła się. – Gdzie twój nosorożec, nie wpuścili go do hotelu, czy jak?... Hmm. Dobra, chłopaki, nie przeszkadzam w imprezie, lecę! A, jakby jakieś przystojne elfy się tu kręciły to odsyłajcie je do mnie! Ja tylko tak wyglądam. Kiedyś byłam elfką! Nadal mam elficką duszę, tak tak! Idę szukać Elsevira, papatki!
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline