Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2011, 19:31   #22
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Do traktowania jako przedostateczne. Uznałem, że w wielu wypadkach nie ma sensu rozbijać się na drobne jeżeli atrybut obejmuje wszystkie umiejętności które w jakimś stopniu są uwzględnione w karcie, oraz w przypadku Uroku te, na które bym nawet nie wpadł biorąc pod uwagę pomysłowość projektanta karty do Reigna, to jest chyba i samego twórcy systemu.

Czy wobec braku liczby przy "Nie mam czasu umierać" poprawnie robię, że liczę to za 5?

Proszę traktować jako fazę beta, karta wymaga wykończeń ale będzie odniesieniem dla współgraczy. Generalnie z panów mamy wygląda takiego Mr T, normalniejszego soldata w mojej skromnej osobie i prawdziwego dowódcę.

Dyscpliny:

Cytat:
Napisał Lichtenstein Zobacz post
Dyscyplina: Spokojny pod ostrzałem - te wszystkie godziny uciążliwych treningów służyły jednemu: sprawieniu, byś przestał panikować, tylko dlatego że wokół umierają ludzie i przeciwnik ma miażdżącą przewagę. Te bajery działają kiedy strzelasz z pistoletu maszynowego, karabinu, lub karabinu automatycznego.
1: Jeśli w danej rundzie tylko atakujesz, ale wypadnie ci nadmiarowy zestaw, traktuję go retroaktywnie jako udany test wypatrywania. Jeśli nie mam Ci do powiedzenia zupełnie nic, co mógłbyś ciekawego zobaczyć, zdradzam który oponent wydaje się być najgroźniejszy.
2: Pierwsza pomoc, unik, ocena sytuacji taktycznej, prowadzenie pojazdu, bezpośrednia pomoc towarzyszowi. Jeśli chcesz zrobić jedną z tych rzeczy razem ze strzelaniem, nie zabieram ci kostki z puli za multiakcję.
3: Jeśli strzelasz, nie tracisz z zestawu kostki dlatego, że ktoś Cię wcześniej trafił.
4: Wyciąganie, chowanie, przeładowanie broni jest dla Ciebie tak odruchowe, że w żaden sposób nie będzie się odbijało na tempie innych czynności. Jeśli kogoś skutecznie zaatakujesz, możesz retroaktywnie szepnąć na uszko MG, że jednak atakowałeś kogoś innego, jeśli stał nie dalej niż 3 metry od pierwotnego celu.
Perki:

Cytat:
Napisał Lichtenstein Zobacz post
Drzemka żołnierza (1) - za ścianą hałasuje turbina? Okop trzęsie się od ognia wrażej artylerii? Jeszcze trzy godziny musisz stać na baczność pod tym durnym pomnikiem? To nic, bo nauczyłeś się ekspoloatować każdą chwilę, kiedy wreszcie możesz się na chwilę zdrzemnąć. Turlając ciało+wigor, możesz zasnąć i ignorować wszystko, co bardzo by chciało Cię obudzić - poza fizycznym bólem.

Nie mam czasu umierać - Po pierwsze, dostajesz wszystko co zapewnia nie do zdarcia. Po drugie, zapełnienia głowy lub torsu lekkimi ranami po prostu nie zauważasz.
Cechy i umiejętności:

Ciało: 4
- wigor 3
- wytrzymałość 5

Koordynacja: 4
- broń palna 4
- uniki 3 [w tym kość celowana]
- upadanie 1 (przewroty, skakanie z wysokości, spadochroniarstwo)

Zmysły: 2
- wzrok 4
- słuch 1

Urok: 4

Dowodzenie: 1

Wiedza: 1
- taktyka 3

Kampania:
- terytorium 1
 
-2- jest offline