Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2011, 22:41   #116
Rewan
 
Reputacja: 1 Rewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodzeRewan jest na bardzo dobrej drodze
To nawet ja powiedziałem, żeby się tak filmu nie trzymać. Ale nagle, coś co miało być czymś naprawdę trudnym, co nie zostało przez nikogo nie dokonane to teraz od tak jest. Oczywiście to tylko moja skromna opinia. Eames rzeczywiście tak powiedział, jednak wszyscy tacy jak oni myśleli o tym niemożliwe, bądź cholernie trudne, ale przede wszystkim, że nikt tego nie dokonał. Film rzeczywiście jest z perspektywy pewnej grupy osób, ale są to osoby dobre w swym fachu. Cobb ma już swoją porządną reputację.

Nie zrozum mnie źle, ale kiedy sam mówiłem "nie trzymajmy się ściśle filmu" chodziło mi bardziej o szczegóły pokroju stosunku czasu realnego do snu i innych takich szczegółów, które łatwo zastąpić nowymi. Z kolei zmienianie tak znaczących fabularnie rzeczy, sprawia, że coś, co rzeczywiście brzmi jak legenda w świecie wydobywaczy teraz jest błahostką, którą wykonuje się, żeby osiągnąć nawet najbardziej liche cele(przepraszam, jeżeli obrazi Cię to stwierdzenie, aczkolwiek wykonanie czegoś niemal niemożliwego a na pewno śmiertelnie groźnego w celu uzyskania jakiegoś dokumentu historycznego tak właśnie brzmi).
 
Rewan jest offline