Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2011, 22:57   #117
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
My z założenia mamy w tej sesji robić rzeczy niemożliwe. I takie rzeczy nas w niej czekają. Nie wiesz czy incepcja, którą opisałem udała się w 100%. Moja postać osiągnęła jednak cel fakt. Mówisz, że powód był błahy. Może i był, ale nie dla profesora historii, który jak wyraźnie piszę w poście był zdesperowany żeby podjąć się takiego rozwiązania i tym razem mu się poszczęściło.
Poza tym zgadzam się z tym, że grupa była niezła. Cobb był najlepszy nawet. Jednak skąd wiesz, że akcja sesji nie dzieje się po tym co miało miejsce w filmie? Nie ma nic powiedzianego o tym kiedy mają miejsce te wydarzenia i czy skuteczność takich grup nie poszła do przodu. Masz swój punkt widzenia, swoje zdanie i szanuję je, ale nie zmienię posta chyba, że MG także stwierdzi, że mu to przeszkadza.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline