Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2011, 23:14   #118
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Muszę poprzeć travellera.

Gdyby to było totalnie niewykonalne, raczej Saito by o to nie poprosił. Wiązałoby się to z szeregiem nieprzyjemności, mogących doprowadzić nawet do niego (ktoś wynajął tą grupę => komuś wielkiemu zależy na zaszkodzeniu firmie Fishera => sprawdźmy jedyną firmę coraz słabiej blokującą rozrost => Saito - jedna z opcji, ale powęszyć można)

W całym filmie bodajże jedynie Arthur stwierdził, że jest to niemożliwe, a w innym momencie Eames mówi, że Arthurowi brakuje wyobraźni.
Rozumiecie, do czego zmierzam?

Być może przy wyższym poziomie wyobraźni incepcja schodzi z piedestału owianej legendą misji nie do wykonania.
Nie przypominam sobie, żeby Ariadne lub Yusuf mieli jakieś wątpliwości co do możliwości realizacji zadania.
Szczególnie nie mieli ich Cobb, Eames i Saito.

Ponadto Cobb wykonał ją sam, nigdy wcześniej tego nie robiąc.
Prawda, obiekt mu ufał, ale zaszczepił ideę w Limbo osobie bardzo dobie bliskiej, opracowując każdy szczegół bez niczyjej pomocy.

Nie zgadzam się z twierdzeniem, iż nikt wcześniej tego nie dokonał. Ja nie odnalazłem żadnej takiej wzmianki ani sugestii w żadnym momencie.
Może ją pominąłem. Niewykluczone, ale w takim razie rodzi się pytanie. Kojarzy ktoś taki przekaz?

Incepcja - trudne, ale wykonalne.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 06-12-2011 o 23:19.
Alaron Elessedil jest offline