Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2011, 14:22   #129
arm1tage
 
arm1tage's Avatar
 
Reputacja: 1 arm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumnyarm1tage ma z czego być dumny
Żaden bohater nie będzie "gorszy".

Mówiłem to już chyba raz, ale powtórzę. Każdy bohater, dla mnie jako MG, jest po prostu człowiekiem któremu należy się równoprawne miejsce w historii, a Gracz człowiekiem, któremu należy się dobra gra.

Co do miejsca w drużynie, to już kwestia fabularna. Zależy od podejścia Ekstraktora, jego decyzji, chemii wewnątrz teamu, osiągnięć delikwenta w trakcie akcji które budują jego pozycję i uznanie, wreszcie tego czy i na ile da sobie wejść na głowę.

A że są jakieś startowe pozycje...Zawsze są. Odpowiedzmy sobie na pytanie, czy jeśli nawet w filmie czy książce występuje oddział wojskowy, to kapitan zawsze musi zapaść w pamięć czytelnikowi/widzowi bardziej niż szeregowy? A wyrazistość bohatera nie jest związana z ilością gwiazdek na pagonach czy tytułem jaki nosi przed nazwiskiem. Zależy tylko i wyłącznie od Gracza.


Gramy. Piszemy posty. "Po czynach ich poznacie."
 
__________________
MG: "Widzisz swoją rodzinną wioskę potwornie zniszczoną, chaty spalone, swoich
znajomych, przyjaciół z dzieciństwa leżących we własnej krwi na uliczkach."
Gracz: "Przeszukuję. "
arm1tage jest offline