Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2011, 23:42   #36
Tropby
 
Reputacja: 1 Tropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skałTropby jest jak klejnot wśród skał
Tevery:
Ja na twoim miejscu odjąłbym 1 punkt ciała i dał w wigor. Rzut będzie taki sam, a zaoszczędzisz 4 punkty. Ty raczej będziesz robił za takiego stratega siedzącego na tyłach i podbudowującego morale żołnierzy, a ja i -2- zajmiemy się fizycznymi przeszkodami. Nie wiem też po co wybrałeś sobie tak wąską dziedzinę techniki. Jakoś wątpię czy w trakcie przygody będziemy podróżowali łodzią podwodną, chyba że w którymś momencie odwiedzimy Mizu Sekai, co średnio by mi odpowiadało, bo wtedy moja postać musiałaby się siłować z wężem morskim. A co do reszty statów to mógłbyś ewentualnie jeszcze obniżyć zmysły do 1, bo wychodzi na to że naszymi zwiadowcami będą Akhay i -2-. Z 2 kostkami i tak masz tylko 10% szans powodzenia, więc lepiej wybierz sobie jakąś konkretną umiejętność której nie ma nikt inny, jak badanie przedmiotów (scrutinize) i właduj w nią z 4-5 punktów, albo wydaj je na ścieżkę.
 
Tropby jest offline