Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2011, 12:16   #23
Cao Cao
 
Cao Cao's Avatar
 
Reputacja: 1 Cao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie cośCao Cao ma w sobie coś
Sytuacja była naprawdę nie ciekawa, było zimno, byli głodni na dodatek jeden z ich towarzyszy zaginął. Czarodziej był naprawdę przerażony obecną sytuacją, ledwo co opuścili przytulny dom Elronda a już wpadają w wielkie tarapaty. Całą sytuacja wymagała pewnych środków oraz zachowań. Czarodziej musiał wpierw zdecydować czy lepszym wyjściem będzie rozbicie obozowiska czy dalsze szukanie drogi. Poza tym pozostawała sprawa zaginionego krasnoluda.

- Jak król mógł wyznaczyć tak nie odpowiedzialnego krasnoluda ! Żeby rzucać się na cień, nie znając okolicy, zostawiając towarzyszy ! – Rzucił groźnie, były to słowa wypowiedziane, nie przez złość ale głębokie zmartwienie obecną sytuacją jak i losami jednego z ich drużyny. W końcu to już druga osoba która od tak znika. Tym razem jednak nie chciał już nikogo zostawić, nie zamierzał się poddawać, chciał stanąć naprzeciw całemu światu, byle by osiągnąć cel. Wtedy też usłyszał pytanie drugiego posła.

- Sprawa jest nad wyraz skomplikowana. Ważną kwestią jest to, że Ja sam mogę nie poradzić sobie w obronie naszych towarzyszy, poza tym, jeśli zejdziesz głębiej, być może nigdy już nie znajdziesz powrotu na ścieżkę. Nie, to nie jest dobry pomysł, za to mogę rozpalić mocne światło, takie które może wskazać drogę naszemu zaginionemu, aczkolwiek może też sprowadzić na nas, olbrzymie zagrożenie. – Dodał szybko

- Nie potrafię przewidzieć co nas czeka w tutejszych lasach, dlatego też Niechciał bym nadstawiać karu, aczkolwiek tym razem sytuacja jest wyjątkowo zła. Dlatego musimy wspólnie podjąć decyzje. Czy mam sprawić błysk ogromnego światła, które być może wskaże drogę krasnoludowi, czy też któryś z nas powinien ruszyć na poszukiwania ? Jednak, są jeszcze dwa wyjścia. Możemy rozbić tutaj obóz i czekać… Doglądać co się wydarzy, bądź też powinniśmy naszą grupą błąkać się po lesie szukając powrotu na drogę, licząc że nasz towarzysz tam dotrze ?
Czarodziejowi nie podobała się żadna z tych opcji, każda niosła za sobą ryzyko. Skoro jednak wyznaczono go na przywódcę, to czy powinien w celu ratowania jednej osoby, sprowadzać zagrożenie na resztę grup y ?

- Pośpieszcie się, nie mamy czasu do stracenia ! – Popędził wszystkich
 
Cao Cao jest offline