Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2011, 18:17   #39
Tevery Best
 
Tevery Best's Avatar
 
Reputacja: 1 Tevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie coś
Tropby: dobrze mówisz o ciele, zrobię tak, ale co do łodzi - generalnie na pierwszej stronie lichu napisał, o co kaman z tą łodzią podwodną, to jest DUŻO szersze, niż po prostu "conn, sonar i torpedy".

Z tych zmysłów nie chcę do końca zrezygnować, bo 10% to więcej niż 0 - tak na wszelki zaś. No i z tym strategowaniem to nie do końca, to będzie bardziej dowódca frontowy, nie chcę, żeby mnie byle frajer mógł uziemić i wyłączyć nam siły bojowe, a bycie złym bosmanem na tyłach to żadna frajda i głupio w sumie wygląda.

Generalnie dla przydupasów właśnie sugerowałbym z umiejek nasłuchiwanie albo zauważanie - to w końcu teoretycznie jest ochrona, powinni umieć to robić.

Ściągnę punkt z Ciała i Łodzi podwodnej, rzucę w Materiały Wybuchowe i ścieżkę kompetentnego taktyka i to chyba będzie koniec.
 
__________________
"When life gives you crap, make Crap Golems"
Tevery Best jest offline