Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2011, 21:27   #116
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
DZIEŃ PRZED

- Chyba cię zgięło! – mówił Osztan. – Spadaj na palmę, kokosie! Jak mam z tobą team robić, jak jesteś napruty jak szpadel, a jutro będziesz się nadawał do zawodów jak ja do NBA? Z resztą, jestem hobbickim rasistą i nie zamierzam trzymać sztamy z nikim, z kim nie mogę razem ponarzekać na wysokość pisuarów. A tera weź, bierz tego szampana – znaj łaskę pana – i zjeżdżaj, mam tu trochę łusek do obmacania.

Oczywiście niziołek użył nieco bardziej dyplomatycznych zwrotów, ale sens wypowiedzi pozostał ten sam.

- A taki hak ci w smak, zapluty karle! – odparł Ton – Obyś się w brodziku utopił! A flachę wezmę, w końcu dzieciom nie wolno… No już, wracaj do filetowania ryby własnym pyrdkiem!

Rzecz jasna, Ton również wykazał się ogładą i powyższy komunikat ubrał w słowa „Rozumiem, mój hobbicki kolego. W takim razie podziękuję za ten zacny trunek i oddalę się, byś mógł w spokoju oddawać się miłemu towarzystwu.”

Po czym młody akrobata, przytuliwszy otrzymaną butelkę szampana, na powrót wczołgał się pod wannę i zasnął.

DZIEŃ PO

- Napad, złodziej!!! – w Kiti odezwał się instynkt psa stróżującego. – Łapać złodzieja!!! Stój dziadu!!!

Ton obudził się (waląc głową w wannę) i z przerażeniem stwierdził się, że nie może znaleźć swojej butelki. Mimo zamroczenia snem i alkoholem (oraz uderzeniem), pośpiesznie wypełzł spod wanny.

- Zajumali mi eliksir szczęścia! Nie darrrruję!!!

I pobiegł. Jednak, zamiast gonić po śladach złodzieja, postanowił odciąć mu drogę. Przebiegł przez pokój i wyszedł oknem…
.
.
.
I co z tego, że byli na piętrze? Przecież był akrobatą!
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline