Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2011, 00:16   #18
Sketch
 
Sketch's Avatar
 
Reputacja: 1 Sketch nie jest za bardzo znanySketch nie jest za bardzo znany
Wizytę zaliczył do tych szczególnie nieudanych. Zrozumiał, iż jego przybycie było kompletną stratą czasu. Zadanie? Pod przymusem? Komentarz zbędny.
Po opuszczeniu halli wyrwał wręcz swoją klingę z rąk strażnika, po czym zmierzył od stóp do głów osobnika, z którym przyszło mu kłaniać się czcigodnemu bufonowi, a który jako pierwszy zabrał głos.
- A w rzyć mnie całuj! - Burknął do mężczyzny. - Przedstawiać! - Parsknął z pogardą. - Pewno twa matka sama dostatecznie omale przedstawiała się dla obcych, byś miał przyczyny zastanawiać się nad własnym pochodzeniem. - Słyszał słowa wielmoży nazywającego siebie mistrzem dotyczące kompanów. Zauważył również sporadyczne ruchy ust nieznajomego, co wskazywało na to, iż mówi sam do siebie. Dorzucając do tego wszystkiego doświadczenie, a bo i wiele w swym życiu widywał, wysnuł taką, a nie inną teorię o dziwnym wojowniku.
- Gdzieś mam te cholerne tudzież heroiczne misje! - Splunął siarczyście i tym razem z pogardą dla wszystkich i wszystkiego. - Wilkołaki i półdemony w kompanii, pluć mi na taką drużynę. - Rzucił beznamiętnie. Odwróciwszy się na pięcie, bez pośpiechu ruszył w stronę wyjścia.
 
Sketch jest offline