Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2011, 22:02   #2
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Dla mnie to trochę przypomina wyważanie drzwi otwartych przy pomocy budyniu...

Poważnie. Edytorów znam -naście, jeżeli nie -dziesiąt. Jeżeli chcesz tworzyć kolejny - proszę bardzo. Twój czas, Twoja robota. Tylko po co? Tak naprawdę?

Ciekaw jestem, które edytory testowaliście i co w nich was nie zadowala?


Uważasz, że jest mało miejsca? Ok. Tylko weź pod uwagę, że jak zwiększysz ilość miejsca to coś będziesz musiał wyrzucić lub karta stanie się wielostronnicowa. A nic nie wkurza mnie tak podczas grania jak szukanie jakiejś cyferki na karcie, która może i ma piękne obrazki, ale przy okazji ma 5 stron.

Ponadto - tak się zastanawiam. Piszesz, że nie grywasz wszystkimi klasami i nie znasz się zbyt długo z DnD... To jak chcesz stworzyć edytor postaci? To ma być edytor, który ma zaszytą konkretną wiedzę czy formatka, do której można wpisać cokolwiek?
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem