Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2011, 07:43   #19
Dimitrej Dreamix
 
Dimitrej Dreamix's Avatar
 
Reputacja: 1 Dimitrej Dreamix nie jest za bardzo znanyDimitrej Dreamix nie jest za bardzo znanyDimitrej Dreamix nie jest za bardzo znanyDimitrej Dreamix nie jest za bardzo znany
-To może ja się przedstawię, jestem Avertus Avertino, a moje imię bojowe to Dimitrej, tak też wolałbym, aby do mnie mówić.-Rzekł, odbierając od strażników swój oręż, to znaczy miecz, tarczę i kołczan, a w nim łuk.Wszystko schował na swoje miejsce, a potem rzekł, oglądając się za strażnikami na wszystkie strony.
-To gdzie idziemy teraz?-Dimitrej się zastanowił, musiał nie słuchać zbytnio tego, Gahuca, czy Galuca... Popatrzył na tego nowego, był nie miły, co najmniej nie miły, nosił tylko miecz, dwuręczny, musiał być więc silny, bardzo silny, bo któż używa siły przy władaniu takim mieczem ciężkim. Nie będzie się im dobrze pracować. Z kolei popatrzył na czarnookiego, ten zaś będzie miły, przynajmniej można mieć taką nadzieję...
-Hej, a ty, czarnooki, jak się nazywasz?-Powiedział, zastanawiając się kto jest tym demonem, kto człowiekiem, a kto wilkołakiem, bo tylko te słowa utkwiły mu w pamięci.
 

Ostatnio edytowane przez Dimitrej Dreamix : 13-12-2011 o 07:55.
Dimitrej Dreamix jest offline